Netkom Araç Takip Çözümleri

Netkom İle En Son Teknoloji

ARVENTO FİLO YÖNETİM SİSTEMLERİ DEMO GÖRÜNTÜLERİ

Arvento gelişmiş yazılımlar ile birçok izleme seçeneği sunmaktadır. “Web” yazılımı ile arvento web sayfalarına bağlanarak, kullanıcı adı ve şifrenizi girip dilediğiniz her yerden araçlarınızı izleyebilirsiniz. “Desktop” yazılımı sayesinde arvento kullanıcı programını bilgisayarınıza kurarak İnternet bağlantınız yavaş olsa bile sorunsuz bir şekilde araçlarınızı izleyebilirsiniz, çünkü desktop programı ile haritalar ve uygulama yazılımı bilgisayarınıza yüklenecek, sadece konum bilgileri İnternet’ten gelecektir. “Pocket PC” için geliştirilmiş özel arvento yazılımı ile araçlarınızı cep bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz. “Cep” telefonunuz ile kısa mesaj (SMS) göndererek de araçlarınızın o anda nerede olduğu, kaç km. süratle gittiği ve benzeri bilgileri sorgulayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz arvento tüm alarm ve uyarı mesajlarını otomatik olarak cep telefonunuza SMS olarak gönderir.

arvento Temel Set ile standart olarak kullanıma sunulan sayısal haritalar üzerinde araçlarınızı on-line olarak takip edebilir, hızları ve durdukları yerleri ve sürelerini görebilirsiniz. Standart sistemde Avrupa Karayolları, K.K.T.C. Karayolları ve İlleri, Türkiye Karayolları, 81 ilimizin sokak detayında ve önemli referans yerlerini içeren sayısal haritaları sunulmaktadır.
Sayısal haritalar standart programlar içinde entegre olarak gelmekte ve ücretsiz olarak güncellenmektedir. Standart haritalara istediğiniz özel yerleri (Örn. şirket binaları, müşteri binaları vb.) program üzerinden kolayca ekleyebilir ve haritaları kendinize göre özelleştirilebilirsiniz.
Araçlarınızı isterseniz Google uygu fotoğrafları üzerinde de takip edebilirsiniz.
Araçlarınızdan aşağıdaki alarm ve uyarı mesajlarını alabilirsiniz.
Belirlenen hız limiti aşıldığında,
Tanımlanan rotanın dışına çıkıldığında,
Tanımlanmış süreden fazla duraklama yapıldığında,
Çalışma saatleri dışında hareket edildiğinde,
Kontak açıldığında veya kapndığında,
Rölanti süreleri aşıldığında,
Araç çekildiğinde,
Ani hızlanma ve yavaşlamalarda,
Ani savrulmalarda veya olası kazalarda,
Tanımlanan bölgelere girildiğinde veya çıkıldığında,
Kapılar açıldığında veya kapandığında,
Sıcaklık değerlerinde kritik seviyenin üstüne çıkıldığında veya inildiğinde,
GPS ve/veya GPRS iletişim problemlerinde.
İsterseniz gelen bu mesajları SMS (Kısa Mesaj) ile cep telefonlarınıza da yönlendirilebilirsiniz.Geçmiş İzleme Modülü ile araçlarınızın geçmişte izlediği yolları da görebilirsiniz. İki tarih arasındaki izledikleri güzergah ve adresleri, hız ve hız limiti aşımlarını, duraklama yaptıkları yerleri, yaptıkları toplam kilometreyi takip edebilirsiniz.
İş Takip modülü sayesinde işe başlama zamanı ve yeri, işi bitirme zamanı ve yeri takip edilebilir, görev süresince yapılmış olan toplam kilometre görev numarası ile birlikte raporlanabilir.

 
Uygun donanım bulunan araçlara mesaj gönderebilir, sıcaklık gibi ilave sensörleri programlayabilir ve durumlarını kontrol edebilirsiniz.
Tüm programlamaları araca ve cihaza müdahale etmeden GPRS üzerinden havadan gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki hazır raporlar sistemden alınabilir. Ayrıca kullanıcılar kendilerine özel raporlar tasarlayabilirler:
Rota Takibi
Hız Takibi
Duraklama Yapılan Yerler ve Süreleri
Rölanti ve Çalışma süreleri
Ani Hızlanmalar ve Yavaşlamalar
Sürücü Takibi
Kilometre Takibi
Hareket ve Durma Süreleri
Sıcaklık Takibi
Kullanım İstatistikleri
arvento Desktop Yazılımı ile sayısal haritalar ve uygulama yazılımı kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmekte, sadece cihazın gönderdiği bilgiler İnternet üzerinden gelmektedir. Böylece sistem web uygulamalarına göre çok daha hızlı ve efektif çalışmakta, düşük bant genişliğindeki İnternet bağlantılarında bile sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

arvento Web Uygulaması İnternet erişimi olan bütün bilgisayarlardan ulaşılabilmesi açısından uygundur. netkomelektronik.com.tr adresinden sadece kullanıcı adı ve şifre girilerek araçlar gelişmiş web yazılımları sayesinde aynı şekilde izlenebilir.
arvento Cep Bilgisayarı yazılımı Desktop Yazılımının cep bilgisayarları için geliştirilmiş  özel versiyonudur. Arvento Cep Bilgisayarı yazılımı ile araçlar cep bilgisayarlarından da sayısal haritalar üzerinde de aynı şekilde izlenebilir.
 


 

arvento Cep Telefonu Servisi  sayesinde aracın bulunduğu yer ve hızı gibi bilgilere cep telefonu ile anında ulaşılabilir. Aracın plakasının yazılarak TURKCELL 3780 özel Arvento hattına kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi yeterlidir. Kısa bir süre içinde aracın bulunduğu adres ve hızı cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilir.

Motorola Telsiz Sistemleri

  El Telsizleri
  Araç Telsizleri
  Lisansız Telsizler
  Aksesuarlar
  Kapalı Alan Haberleşme
  Röle ve Link Sistemleri

Filo ve Araç Takip Sistemleri

  Arvento Filo Yönetim Sistemleri
 
  Arvento Kullanıcı Girişi
  Arvento Referans Listesi
  Arvento Demo Görüntüleri

Güvenlik Sistemleri

  CCTV Kamera Sistemleri
Bekçi Tur Kontrol Sistemi
  El dedektörleri
  Kapı Dedektörleri
  Yönlendirme Bariyerleri
  Araç Altı İnceleme Cihazı
  X - Ray Cihazları
 

Yer Altı ve Maden Haberleşme

  Tünel Maden Kapalı Alan
  Geniş Alan Sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2008
Netkom Bilişim ve Haberleşme Sistemleri San.Tic. Ltd. Şti. - Motorola Bölge Bayi