Netkom Araç Takip Çözümleri

Netkom İle En Son Teknoloji


 

Arvento Örnek referanslar Listesi:

Sistem İstanbul’da birçok okula servis hizmeti veren ve Türkiye’nin en büyük filosuna sahip İSTAB (İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği Derneği) üyesi firmaların 1.500’ün üzerindeki servis aracında kullanılmaktadır.
Hazır Beton Sevkıyat ve Filo Yönetim Sistemi:
Sistem sayesinde hazır beton sevkıyatının yönlendirileceği şantiye ve tesisler arasındaki planlama süreci geliştirilen web tabanlı özel yazılımlar ile kayıt altına alınmakta ve tüm operasyon on-line olarak yönetilmektedir. Mikser ve pompaların günlük hareketleri anlık olarak takip edilmektedir.
Örnek referans: Hazır beton sektörünün pazar lideri, Sabancı Grubuna ait Akçansa tarafından tüm beton mikser ve pompalarında kullanmaktadır.


Acil Durum Operasyon Yönetim Sistemi:
Ambulans, Polis, İtfaiye gibi acil durumlara müdahale eden ekipler ve bu ekiplerin yönetildiği Komuta Kontrol Merkezleri için geliştirilen özel sistemlerde; çağrı merkezi, ses kayıt sistemi, operasyon yönetim yazılımı, sayısal harita uygulamaları, araç takip ve mobil veri iletişim sistemi tam bir entegrasyon içinde çalışmaktadır. Sistem sayesinde acil durum çağrısının ulaştığı andan itibaren, operasyon sonuçlanıncaya kadar geçen süreç eksiksiz olarak yönetilebilmektedir.
Örnek referans: Sağlık Bakanlığı'na bağlı 112 Acil ambulansları ve Orman Genel Müdürlüğü’ne ait yangın araçlarında toplamda 3.000’in üzerinde ekipte kullanılmaktadır.

Halk Otobüsleri ve Şehir İçi Toplu Taşım Araçları Yönetim Sistemi
Sistem sayesinde toplu taşım araçlarının duraklara giriş ve çıkış zamanları otomatik olarak takip edilmekte, tanımlanmış programlarına uyup uymadıkları gün sonunda raporlanmaktadır. Geliştirilen özel yazılım sayesinde güzergah, güzergah üzerindeki tüm duraklar ve bu duraklara giriş çıkış zamanları tanımlanmakta, durakta bekleme ve gecikme süreleri on-line olarak raporlanarak sistem denetim altına alınmaktadır.
Örnek referans: Ankara Özel Halk Otobüsleri Odası’na bağlı 420 araçta kullanılmaktadır.

Sıcaklık Kontrol ve Takip Sistemi:
Cihazlara takılan sıcaklık sensörleri sayesinde frigofrik araçlar ve soğuk hava depolarındaki sıcaklık seviyeleri on-line olarak takip edilmekte ve raporlanmaktadır. Kritik sıcaklık değişikliklerinde tanımlanan kişilere hem program üzerinden hem de SMS ile alarm mesajları gönderilmektedir.
Örnek referans: Unilever-Algida 1.100 adet araç ve soğuk hava deposunda kullanmaktadır.

Filo Periyodik Bakım ve Servis Takip Sistemi:
Sistem sayesinde araçların periyodik bakım ve servis işlemleri kontrol ve kayıt altına alınmaktadır. Aracın km. müşirinden alınan veriler ile bakım zamanları otomatik olarak hatırlatılmaktadır. Savrulma, ani hızlanma ve yavaşlama gibi aracın kötü kullanım istatistikleri tutulmakta, serviste yapılan tüm işlemler ve değişen parçaların kayıtları maliyeleri ile birlikte raporlanmaktadır.

Örnek referans: Neziroğlu Şirketler Grubu 500’ün üzerinde aracında kullanmaktadır.

 

 

 

 

Motorola Telsiz Sistemleri

  El Telsizleri
  Araç Telsizleri
  Lisansız Telsizler
  Aksesuarlar
  Kapalı Alan Haberleşme
  Röle ve Link Sistemleri

Filo ve Araç Takip Sistemleri

  Arvento Filo Yönetim Sistemleri
 
  Arvento Kullanıcı Girişi
  Arvento Referans Listesi
  Arvento Demo Görüntüleri

Güvenlik Sistemleri

  CCTV Kamera Sistemleri
Bekçi Tur Kontrol Sistemi
  El dedektörleri
  Kapı Dedektörleri
  Yönlendirme Bariyerleri
  Araç Altı İnceleme Cihazı
  X - Ray Cihazları
 

Yer Altı ve Maden Haberleşme

  Tünel Maden Kapalı Alan
  Geniş Alan Sistemleri
 


Copyright © 2008
Netkom Bilişim ve Haberleşme Sistemleri San.Tic. Ltd. Şti. - Motorola Bölge Bayi